Autodíly Voton.cz České Budějovice

O společnosti

2 000 000 autodílů v 1 e-shopu. Nákup i bez registrace. Internetový prodej náhradních dílů, doplňků, příslušenství, motorových olejů a OEM dílů pro automobily. Platba kartou. Kamenná prodejna. Zásilky zasíláme po ČR, na Slovensko i po celé Evropě. 2000+ výdejních míst v ČR.

Originální díly BMW

Objednávky BMW dílů jsou uzavírány v 11:30, po tomto čase jsou partnerem vyřizovány až následující pracovní den. K odeslání nebo osobnímu vyzvednutí jsou zpravidla za 24-48 hodin.

Originální díly Opel, Ford

Objednávky jsou odesílány průběžně, k odeslání nebo osobnímu vyzvednutí jsou zpravidla za 48-72 hodin.

Ostatní náhradní díly

Doba dodání je uvedena u každého dílu individuálně. Velkou část sortimentu lze při objednání do 10:00 připravit k odeslání nebo vyzvednutí na odpoledne týž den. Díly objednané do 17:00 jsou zpravidla k odeslání nebo vyzvednutí následující den dopoledne.

Otevírací hodiny

  • Pondělí 08:00 – 17:00
  • Úterý 08:00 – 17:00
  • Středa 08:00 – 17:00
  • Čtvrtek 08:00 – 17:00
  • Pátek 08:00 – 17:00
  • Sobota 08:00 – 10:00
  • Neděle Zavřeno
  • V naléhavých případech se lze individuálně domluvit i mimo tuto dobu.

Kontaky

K. Světlé 540/6
37004 České Budějovice, část obce České Budějovice 3
IČO: 28141148
DIČ: CZ28141148

Tel.:  792 307 437
E-mail: info@voton.cz

Autodíly TRUCK MOTOR, spol. s r.o. Brno

O společnosti

Provádíme renovace motorů, generální opravy motorů osobních, dodávkových a nákladních automobilů značek Lombardini, Caterpillar, Mercedes, Volvo, Iveco, Aifo, Cummins, Deutz, Man, Fiat, Alfa Romeo, Peugeot, Renault. Dále prodáváme klikové hřídele, písty, pístní kroužky, ojnice, polomotory a hlavy.

Náš sortiment začíná, podvozkovými díly jako jsou ramena, čepy, siletnbloky, táhla řízení, stabilizátory, brzdové kotouče, brzdové destičky, brzdové hadice, brzdiče, trmeny, pakny, tlumiče, pružiny, dorazy, prachovky,  a další. Dále se zabýváme prodejem olejů od SUNOCO, SELENIA, ORLEN,SYNTIUM, TUTELA samozřejmně umíme olejové, palivové, pilové, vrzduchové filtry.  Dále turba, rozvody, řemeny, kladky, napínaky, spojky, chladiče, EGR ventil, vsřiky, všechna těsnění, klapky, svíčky, žhaviče, intercooler, baterie a mnoho dalších. Díly vyhledáváme pomocí VIN code ( čísla karosérie ), díky tomu umíme přesně určit díl, který bude pasovat.

Repasujeme řízení bez zálohy na vratnou část, řízení obsahuje řídící tyče s manžetami, nyní 1 ROKY záruka na každé repasované řízení

Otevírací hodiny

  • Na dotaz u prodejce

Kontaky

U Vlečky 420/4
61700 Brno, Komárov

IČ: 25526081
DIČ: CZ25526081

Tel.: 545 213 426, 604 239 234, 603 164 335
E-mail: info@truckmotor.cz

Autovrakoviště CARS WRECK, s.r.o.

Autovrakoviště CARS WRECK, s.r.o.
Autovrakoviště CARS WRECK, s.r.o.

Prodej náhradní dílů na osobní a užitková vozidla všech značek. Autovrakoviště. Možnost rozvozu dílů po celé ČR. Pokračování textu Autovrakoviště CARS WRECK, s.r.o.

Vrakoviště Auto ELA, s.r.o.

Vrakoviště Auto ELA, s.r.o.
Vrakoviště Auto ELA, s.r.o.

Provozujeme vrakoviště. Provádíme ekologické likvidace autovraků. Prodáváme použité náhradní díly se zárukou funkčnosti. Vykupujeme katalyzátory a autobaterie. Pokračování textu Vrakoviště Auto ELA, s.r.o.

Ekologická likvidace Auto Ducháček

 

Ekologická likvidace Auto Ducháček
Ekologická likvidace Auto Ducháček

Provozujeme ekologickou likvidaci autovraků. Zdarma vystavíme na počkání ,,Protokol o převzetí autovraku“ – potřebný pro odbor dopravy na magistrátě k trvalému vyřazení vozidla. Nonstop odtahová služba. Prodej použitých originálních autodílů. Rozvoz Vámi objednaných autodílů domů. Pokračování textu Ekologická likvidace Auto Ducháček

Autovrakoviště AUTO KŘENEK, s.r.o.

Autovrakoviště AUTO KŘENEK, s.r.o.
Autovrakoviště AUTO KŘENEK, s.r.o.

Provoz autovrakoviště zahraničních automobilů. Prodej ojetých vozů a použitých originálních náhradních dílů. Zaměřujeme se také na mechanické a karosářské práce, následné drobné lakýrnické práce, elektroopravy, drobné svářečské práce, odtah vozidel, prodej Alu disků a pneumatik a další služby. Pokračování textu Autovrakoviště AUTO KŘENEK, s.r.o.

Nové díly – ADS autodílna Sever, s.r.o.

ADS autodílna Sever, s.r.o.
ADS autodílna Sever, s.r.o.

Firma provádí autoservis, pneuservis, diagnostiku. Prodej nových dílů na vozy – Fiat, Alfa, Lancia a výkup, prodej těchto vozidel. Dále nabízíme funkční díly z havarovaných vozů stejných značek. Pokračování textu Nové díly – ADS autodílna Sever, s.r.o.