Vrakoviště Koch Diorit, a.s.

Sponzorované odkazy

Vrakoviště Koch Diorit, a.s.
Vrakoviště Koch Diorit, a.s.

Ekologická likvidace automobilů a autovraků včetně potvrzení o likvidaci pro registr vozidel.

Zajišťujeme potvrzení o převzetí a zneškodnění vraku vyžadované registry vozidel pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel.

Dle zákona č.185/2001 Sb. O odpadech je autovrak vybraným odpadem. 1. Každý, kdo se zbavuje autovraku, povinen autovrak předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání, odstraňováni a pro likvidace autovraků. 2. Náklady spojené s likvidací nevyzvednutého odstaveného automobilu, který musel být zlikvidován jako autovrak je povinen uhradit obci poslední vlastník vozidla.

Současné znění zákona o odpadech definuje povinnost posledního vlastníka autovraku zapsaného v Registru vozidel k jeho ekologické likvidaci na vlastní náklady. Zákonné sankce mohou dosáhnout až pokut v řádově desetitisících. Proto je v zájmu každého majitele autovraku jeho včasná a ekologicky nezávadná likvidace.

Naše společnost je tu právě pro tyto případy. Pomůžeme vám vyřešit tyto problémy rychle, ekonomicky a v plném souladu se zákonem. Neváhejte se informovat na našich telefonech.

Kontakty

Lety 30
39804

Mail: kochdiorit@seznam.cz
Tel: +420 776 580 730
Web: http://www.likvidaceaut.cz/

Otevírací doba

Neuvedeno

Sponzorované odkazy