Prověřené dodávky za dobrou cenu

Kupujete dodávku či jiný užitkový vůz pro firmu a chcete za své peníze to nejlepší? Dnes nemusíte vybírat jen z nabídky nových vozů, neboť i některé bazary dodávek prodávají velmi zajímavé vozy. Pojďme se společně podívat, jak při výběru dodávky získat skvělý vůz za přijatelnou vozu.

Auto Gruber Praha

Sháníte-li dodávky či jiné užitkové vozy, které jsou sice ojeté, ale ve velmi dobrém stavu, určitě by vaší pozornosti neměl uniknout prověřený pražský autobazar Auto Gruber, který funguje na trhu již od roku 1992. Najdete zde ojeté dodávky různých značek, které spojuje velmi dobrý technický stav a spolehlivé informace o jejich původu. Na ten dokonce Auto Gruber dává 100% záruku. Kromě dodávek prodává autobazar i ojeté osobní vozy a je zprostředkovatelem leasingu. Všechny potřebné služby tedy máte pod jednou střechou.

Informace online

Nemusíte zajíce v pytli a všechny dodávky si můžete prohlédnout na webových stránkách bazaru. Najdete zde podrobné informace o jejich výkonu, stáří, ceně a jejich fotografie. Díky tomu si můžete udělat obrázek o nabídce bazaru dodávek ještě před jeho samotnou návštěvou.

Vstřícnost

Zaměstnanci bazaru jsou ke klientům vstřícní a rádi vám s výběrem dodávky poradí. To samé platí i ohledně pomoci s převodem vozu. S tím je spojeno mnoho formalit, se kterými vám Auto Gruber rádo pomůže.

Vstřícné jsou ale i ceny ojetých dodávek. Pokud nevěříte, račte se sami přesvědčit na stránkách bazaru.

3 tipy, jak poznat prověřený autobazar

Koupě ojetého vozu s sebou nese mnohé klady i zápory. Mezi klady jednoznačně patří výrazně nižší cena oproti koupi nového vozu. Zápory spočívají především v nutnosti více prověřovat kupovaný vůz, protože je zde daleko větší riziko, že vám někdo bude chtít prodat ojetý za neúměrně vysokou cenu k jeho technickému stavu. Při výběru dobrého autobazaru se tomu však dá vyhnout. Nyní si společně prohlédneme, jak se dá dobrý autobazar rozeznat.

1.      Poradí vám

Žádný učený z nebe nespadl a většina z nás nemá o automobilech tolik hluboké znalosti, abychom byli schopni při koupi ojetého vozu posoudit všechny aspekty. Proto by vám měl být slušný autobazar poradit s výběrem automobilu. Rozlišujte však rady a „rady“ sloužící jen k tomu, abyste daný vůz koupili. Když si nebudete jisti, vezměte si čas na rozmyšlenou a poraďte se s nezávislým odborníkem.

2.      Poskytuje informace

Tento bod úzce souvisí s bodem prvním. Prověřování autobazaru nezačíná v okamžiku jeho návštěvy, ale ještě před ní. Autobazarů je v České republice mnoho a vy nemůžete objezdit všechny. Proto si prohlédněte ještě před návštěvou autobazaru jím prodávané vozy. Slušné autobazary, například Auto Výhybka, je pravidelně zveřejňují na svých webových stránkách. Tím si uděláte obrázek o nabízených ojetých vozech a vyloučíte autobazary, které vám nevyhovují.

Informace vyžadujte i při samotné návštěvě autobazaru. Požadujte informace o původu vozu a jeho technickém stavu. Kromě toho požadujte i možnost se vozem nezávazně projet před jeho koupí. Jedině tím zjistíte, jestli se vám ojetý vůz dobře řídí.

3.      Pomůže vám s formalitami

Vyznat se v dnešních právních předpisech je pro většinu občanů poměrně náročné. Prověřený autobazar by vám s těmito formalitami poradit a převod vozu do osobního vlastnictví maximálně zjednodušit.

Může se stát, že chcete koupit ojetý vůz na leasing. Proto dnes mnoho společností svým klientům poskytuje leasingové služby. Jednou z nich je i výše zmíněná společnost Auto Výhybka, která se tímto krokem opět snaží maximálně vyjít vstříc svým klientům.