Vrakoviště České Budějovice

Náhradní díly v Českých Budějovicích a okolí


Autovrakoviště České Budějovice


Admm-Truck

Firma Admm-Truck dodává náhradní díly pro nákladní automobily různých značek. Najdete ji v obci nedaleko Českých Budějovic. Na zakoupené náhradní díly je poskytována záruka. Díly můžete zakoupit přímo na provozovně, a nebo Vám mohou být zaslány kurýrní službou.

Pokud máte nákladní automobil...

Auta Bechyně

Autovrakoviště Auta Bechyně se nachází v Jižních Čechách, pobočky má v Bechyni, Táboře, ale i v Praze. Nabízí prodej nových, ale především použitých náhradních dílů na všechny typy vozidel bez rozdílu. Sortiment náhradních dílů je průběžně doplňován nákupem havarovaných vozidel a nebo vozidel k ekologick&eacut...

Auto Čížek

Toto autovrakoviště v Kamenném Újezdu (okres České Budějovice) se specializuje na francouzské automobily značek Citroen, Peugeot a Renault.
Můžete si zde zakoupit náhradní díly na všechny uvedené značky jak použité, tak i nové. Na použité autodíly dostanete záruku 3 měsíce.
Pokud máte doma nebo ve firmě automobil v jakémkoliv stavu, a dokonce i...

Autodíly Cargo

I když se toto vrakoviště z Českých Budějovic specializuje na osobní automobily značky Citroen, pokud jde o užitková vozidla - zde prodává veškerý sortiment od roku 1992 - 2008 (takže například Ford Transit, Transit Connect, Fiat Ducato, Fiat Scudo, Citroen Jumper, Citroen Jumpy, Peugeot Boxer, Peugeot Expert, VW LT, Renault Master, Renault Traffic, atd.).
Na všechny tyto vozidla si zde můžete zakoupit...

Autodíly Kadlec

I když se toto vrakoviště z Českých Budějovic specializuje na osobní automobily značek Ford, Škoda, Opel, Fiat a Citroën, pokud jde o užitková vozidla - zde prodává veškerý sortiment. Na trhu je už od roku 2005.
Zabývá se prodejem nových ale i starších a použitých náhradních dílů na všechna výše uvedená vozidla. N&aacut...

Autodíly Škoda České Budějovice

Toto vrakoviště se Škodovkami najdete v jižních Čechách - v Českých Budějovicích.

Můžete si zde zakoupit nové náhradní díly a nebo za příznivější cenu, díky vrakovišti, použité díly ze škodovky. Pokud nejste místní, rádi Vám zašlou náhradní díl na dobírku až domů, případně po...

Mazda Vrak

Mazda Vrak - odborník na vozy Mazda z jižních Čech je na trhu už od roku 1995 a tak si získal svou reputaci.

Vrakoviště vykupuje havarované vozy značky Mazda a navíc také havarované vozy dováží. Pokud sháníte náhradní díly, nebo příslušenství, zde určitě nakoupíte - jak originální autodíly, tak použité za př&iacu...

Vaše vrakoviště zde

- chcete zde mít své vrakoviště? Kontaktujte nás.