CZ-Eko – Ekologická likvidace vozidel

Sponzorované odkazy

O společnosti

Společnost CZ-Eko je certifikovanou společností oprávněnou ke sběru a likvidaci autovraků. Ekologickou likvidaci vozidel provádíme po celé České Republice zdarma. Provádíme ekologickou likvidaci osobních a užitkových vozů. Odtah automobilů a autovraků po celé ČR zdarma. Vystavíme vám potvrzení o ekologické likvidaci automobilu pro odhlášení vozu z registru vozidel.

Ekologická likvidace vozidel zdarma. Provádíme ekologickou likvidaci osobních a užitkových vozů. Odtah automobilů a autovraků po celé ČR zdarma. Vystavíme vám potvrzení o ekologické likvidaci automobilu pro odhlášení vozu z registru vozidel.

Samotná ekologická likvidace znamená úplné rozebrání vraku vozidla, vytřídění ekologicky nebezpečných komponentů a jejich ekologickou likvidaci nebo recyklaci a využití jako druhotné suroviny. Skelet vozidla a další kovové části pak putují do hutí, kde jsou využity k opětovné výrobě železa.

Kontaky

Sídlo společnosti: Ve Dvoře 3, 50303 Holohlavy

IČ: 27552110

DIČ: CZ27552110

Provozní doba: Po – Pá od 08:00 do 17:00 hodin

Infolinka: 602 405 803

E-mail: info@cz-eko.cz

Prodej dílů – 3D – AUTO s.r.o.

Prodej dílů - 3D - AUTO s.r.o.
Prodej dílů – 3D – AUTO s.r.o.

Nabízíme servisní služby pro všechny typy osobních vozů. Provádíme diagnostiku brzd i systémů, lakýrnické práce, mytí vozů, mechanické opravy, montáže autodoplňků, výměny autoskel, servis klimatizací, vyřízení pojistných událostí, likvidace vozidel a zajištění STK. Možnost zapůjčení náhradního vozu. Pokračování textu Prodej dílů – 3D – AUTO s.r.o.